Autoservis

Pneuservis

Klimatizace

Opravy motorů

Zajistíme drobné i kompletní opravy motorů většiny benzínových a dieselových motorů. Auta a jejich motory jsou naší vášní. K opravě vždy přistupujeme specificky. Na motor se koukneme, zjistíme závadu a voláme Vám. Domluvíme si postup, navrhneme nejlepší a nejlevnější možný způsob opravy a opravujeme.

O opravu motoru se postaráme rychle, spolehlivě a kvalitně.

Diagnostika

Na Vašem autě provedeme diagnostiku pomocí diagnostiky značky Delphi,Super Vag. Automobilová diagnostika najde problémy v autě a tak můžete snadno a jednoduše předejít mnohým zbytečným opravám. Mezi základní funkcionality jsou výrobní čísla, výpis závad, čtení měřených hodnot, reset a nastavení servisních intervalů a další. Přijeďte k nám a nechte si provést diagnostiku Vašeho auta.

Provedeme případnou kontrolu originality software ve vaší motorové jednotce.


Opravy elektroinstalace

Startuje Vám auto špatně? Nestahují se Vám okénka? Nebo Vám auto nenabíjí? Opravíme Vám veškeré poruchy v elektrické výbavě vozu. Startér, alternátor, poškozené stahování oken nebo kabelový svazek. Moderní vozy se dnes neobejdou bez řady elektronických systémů jako jsou řídící jednotka motoru, imobilizér, ABS, ESP, AirBag apod.

Je zapotřebí komunikovat s těmito systémy odpovídajícím vybavením a sledovat vývoj automobilů. My toto moderní vybavení máme.

Lakýrnické a klempířské práce

Přivezte Vaše auto do našeho autoservisu a po shlédnutí stavu vozidla technik sdělí, co by se s tím dalo dělat. Na všem ostatním se domluvíme dle Vašich požadavků nebo na základě doporučení technika. Předběžnou cenu za opravu, výměnu karosérie, lakování či drobnou kosmetickou úpravu Vám náš technik sdělí na místě ihned po shlédnutí.

Nechte vady na kráse Vašeho auta na našich bedrech.

Výměny a opravy pneu

Přezujeme Vám Vaše auto, dodávku, motorku, skútr či čtyřkolku v našem špičkově vybaveném pneuservisu. Provedeme demontáž, montáž, vyvážení kol, huštění pneu a ekologicky zlikvidujeme Vaše staré opotřebované pneumatiky. Dostane se Vám tak dobrý technický servis, týkajících se informací o pneumatikách, jejich rozměrech a vzorech, nosnosti, rychlosti a další důležité informace.

Jsme odborníci a odvádíme kvalitní práci. Profesionalita servisních služeb, která znamená bezpečnost provozu pro Vás i Vaše spolucestující.

Prodej pneu

Objednejte si pneu doma a nechte je dovézt k nám, nebo tuto starost nechte na nás! Při přijetí pneu Vám zavoláme a domluvíme si spolu ten nejvhodnější termín výměny. Nové pneumatiky zaplatíte spolu s výměnou až u nás v servisu po jejich montáži. Pneumatiky jsou u nás běžně do 2 pracovních dní.

Poradíme, objednáme nové pneu, vyměníme za nové, provedeme kontrolu vyvážením, tlaku a trajektorie a můžete jet. Výměna trvá cca 15 minut.

Klimatizace

Náš servis Vám pomůže s Vaší klimatizací. Od samotné výměny média v klimatizaci, přes dezinfekci až po opravu. U oprav klimatizací doporučujeme používat výhradně originální díly, pro zachování dlouhodobé funkčnosti. Zajistíme Vám veškeré služby od jednoduchých úkonů, až po ty náročnější jako je odstranění úniku nebo tlakové zkoušky.

Odsajeme a zrecyklujeme staré chladivo, provedeme kontrolu okruhů a vyměníme i kabinový pylový filtr.

Máte zájem?