STK a Servisní prohlídky

Už nemusíte stát fronty na úřadech. Součástí poskytovaných služeb autoservisu je i kompletní zajištění STK a měření emisí. Vaše vozidlo nejen na prohlídku připravíme, ale zajistíme i její provedení na Stanici technické kontroly. Přijeďte k nám, nebo nám zavolejte a domluvíme se na. Těší nás, že si této služby považujete.

Dělejte co umíte nejlépe vy, nás nechtějte dělat co umíme nejlépe my :-)

Prodej náhradních dílů

Dodáváme originální i neoriginální díly renomovaných značek.

Pomůžeme Vám s výběrem kvalitního materiálu pro opravu všeho vozu.

Ruční čištění a mytí vozů

Důkladně nasucho vyluxujeme veškerý prach a povrchovou špínu interiéru Vašeho auta. Toto zahrnuje suché vyluxování koberečků pod nohy, vyluxování koberců včetně prostoru pro zavazadla, všech sedadel, dveřního obložení, kapes, popelníků, atd. Vytepujeme veškeré koberce v interiéru i zavazadlovém prostoru + koberečky pod nohy vyčístíme mokrou metodou. Stejně jako koberce a koberečky pod nohy vytepujeme i všechna sedadla Vašeho vozu. Pokud se jedná o kožená sedadla, probíhá pečlivé vyčištění kůže a následná impregnace speciálními přípravky, pro lepší dlouhodobý vzhled a životnost materiálu.

Čištění dveřního čalounění probíhá také mokrou metodou, jedná-li se o kůži, i zde probíhá důkladné čištění a následná impregnace, pro zdravý dlouhodobý vzhled a lepší životnost a odolnost materiálu. V neposlední řadě proběhne detailní vyčištění plastových částí interieru, vyleštění oken a vyčištění prostoru mezi dveřmi a karoserií. Časová náročnost u kompletního čištění je 1-2 dny. Záleží na okolní teplotě a vlhkosti vzduchu, aby čalounění mohlo kompletně proschnout.

Odtah vozu

Stala se Vám na silnici nepříjemná událost a potřebujete odtáhnou Vás vůz? Není problém, ozvěte se nám rovnou na telefonní číslo +420 734 311 560 a přijedeme pro Vás co nejdříve. Pro naše stávající klienty máme na tyto služby slevu 10% a auto si rovnou dovezeme k nám do servisu. Provedeme opravu v co nejkratším možném čase, aby se Vám auto vrátilo zpět domů. Pro nové zákazníky slevu 10% nemáme, ale zbytek profesionálních služeb rádi nabídneme.

Pro odtah volejte +420 734 311 560

Máte zájem?

Kontaktujte nás!